PARROT MINIKIT Slim

Przenośny zestaw głośnomówiący Bluetooth

Elegancki oraz lekki

MINIKIT Slim jest przenośnym zestawem głośnomówiącym Bluetooth. Cechuje go mała waga zaledwie 83 gramy, elegancki wygląd oraz ogrom funkcji.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom (110mm x 60mm x 29mm) może być łatwo wykorzystywany w samochodzie, w biurze czy w domu.

MINIKIT Slim automatycznie łączy się z telefonem poprzez Bluetooth, sprawdza się w każdych warunkach. Możesz go zabierać ze sobą wszędzie i bez instalacji rzecz jasna zadziała w każdym samochodzie.

Szybki i prosty dostęp do książki adresowej

MINIKIT SILM automatycznie synchronizuje się z książką adresową w telefonie komórkowym, wystarczy dokonać pierwszego sparowania obu urządzeń i za każdym razem po wejściu do samochodu automatycznie następuje synchronizacja i uaktualnienie o dokonane nowe wpisy w książce adresowej.

Funkcja Text-To-Speech (syntezator mowy) zapewnia szybki dostęp do książki adresowej, bez wyciągania telefonu komórkowego z kieszeni, torebki lub płaszcza leżącego na tylnej kanapie w prosty i szybki sposób można uzyskać połączenie.

Parrot rozpoznaje każdy głos i język polski

Chcesz zadzwonić? Nic prostszego. Naciśnij zielony przycisk zestawu i po pytaniu „do kogo chcesz zadzwonić” i sygnale „bip”, powiedz nazwę kontaktu a MINIKIT Slim sprawdzi książkę telefoniczną i rozpocznie wybieranie numeru. Polskie nazwiska należy wymawiać po polsku, z „ą” „ę” itd. tak jak jest wpisane w kontaktach telefonu.

W przypadku, gdy do jednego kontaktu przypisanych jest kilka numerów, zestaw zapyta pod który numer zadzwonić – do domu? do biura? na telefon komórkowy? Należy powiedzieć, który z numerów PARROT ma wybrać. Można również od razu sprecyzować numer, mówiąc przykładowo: „Jaś Szczepański komórka”.

Nie ma znaczenia czy nazwę kontaktu wypowiada kobieta, mężczyzna czy dziecko, Parrot rozpozna każdy głos bez potrzeby wgrywania go do urządzenia.

Spróbuj jak to pracuje ! Będziesz mile zaskoczony.

Niesamowita jakość dźwięku

MINIKIT Slim jest zestawem głośnomówiącym a nie posiada tradycyjnego głośnika! Górny panel obudowy wibruje wytwarzając naturalny, czysty i czytelny dźwięk. Jakość dźwięku, dzięki takiemu rozwiązaniu, jest bezkonkurencyjna!

Oferowane na rynku przenośne zestawy głośnomówiące zazwyczaj przegrywały z instalowanymi na stałe w samochodzie właśnie poprzez jakość dźwięku. PARROT MINIKIT Slim jest pierwszym zestawem, którego jakość dźwięku nie pozostawia nic do życzenia.

Wszystkie prawa zastrzeżone, amervox.com, 2023

Polska