Profesjonalne drony

Parrot Bebop-Pro 3D Modeling

Dron typu quadrocopter, który wraz z dołączonym oprogramowaniem umożliwia tworzenie fotorealistycznych modeli 3D oraz planów 2D. Rozwiązanie kierowane nie tylko do specjalistów zajmujących się budownictwem, czy agencji nieruchomości. Parrot Bebop-Pro 3D Modeling jest to produkt kierowany do każdego kto niewielkim nakładaem pracy chciałby przenieść chociażby fragment otoaczającego go świata do wirtualnej rzeczywistości.


Parrot Disco-Pro AG

Przypominający jednopłatowy samolot, dron Parrot Disco Pro AG to kompleksowe rozwiązanie dla precyzyjnego rolnictwa. Dzięki dołączonej kamerze Sequoia, która przechwytuje obraz w kilku spektrach (także tych niewidocznych dla ludzkiego oka) dron pozwala monitorować przebieg procesu fotosyntezy, a na jego podstawie określić kondycje roślin i oszacować wielkość plonów.


Kamera Sequoia

Kamera multispektralna, która nie tylko rejestruje to co widzialne dla ludzkiego oka, ale dzięki specjalnym sensorom przechwytuje obraz w podczerwieni, czerwieni progowej, spektrum zielonym i czerwonym. Na podstawie tych informacji pozwala określić kondycje roślin uprawnych, oraz dobrać odpowiednie nawozy wspierające ich wzrost. Dołączony do zestawu czujnik nasłonecznienia zapewnia automatyczną kalibrację wyników pozyskanych przez Sequoie.

Wszystkie prawa zastrzeżone, amervox.com, 2019

Polska