PARROT ASTEROID Tablet

Aplikacje, nawigacja, multimedia i bezdotykowa obsługa (dostępna wkrótce).


Parrot ASTEROID Tablet to kompletny system – zestaw głośnomówiący Bluetooth z 5" wyświetlaczem. Połączenie muzyki i aplikacji. Duży ekran wyświetla wszystkie informacje, bezprzewodowy pilot z touch-padem umożliwia sterowanie zestawem.

UŻYTECZNE APLIKACJE

Pobieraj i używaj aplikacje dostępne w GOOGLE Play Store lub dedykowane przez Parrot ASTEROID MARKET: nawigacja, wsparcie dla kierowcy, mużyka na życzenie, radio internetowe…

POŁĄCZ SIĘ ZE ŚWIATEM

Tablet ASTEROID łączy się z Internetem na wiele różnych sposobów. Możesz korzystać z kompatybilnego Smartphone, za pomocą modemu GSM na USB. Współpracuje ze wszystkimi systemami operacyjnymi: Smartphone AndroidTM, iOS, RIM, Symbian, Bada…

WYSZUKIWANIE MUZYKI STEROWANE GŁOSEM

Naciśnij dedykowany przycisk, wypowiedz nazwę ulubionego artysty lub tytuł albumu – ciesz się muzyką. To jest magia!

NAJWIĘCEJ MOŻLIWOŚCI SLUCHANIA MUZYKI

Słuchaj muzyki zapisanej na: iPod iPhone, pamięci USB lub SD, przez Bluetooth bezpośrednio z telefonu, line-in ... a także z aplikacji muzycznych.

NAJLEPSZY ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY BLUETOOTH

Automatycznie synchronizuje całą książkę telefoniczną, inicjowanie połączeń przy użyciu zaawansowanego systemu rozpoznawania głosu.

PROSTY I INNOWACYJNY DESIGN

Mała liczba przycisków oznacza, że obsługa jest urządzenia prosta i dostępna w każdej chwili. Tablet ASTEROID jest obsługiwany przez wydajną i łatwą w użyciu technologię multi-touch 5" z pomocą pojemnościowego wyświetlacza. Wszystkie funkcje można również obsługiwać z pomocą bezprzewodowego pilota.

Wszystkie prawa zastrzeżone, amervox.com, 2024

Polska