PARROT ASTEROID Smart

Aplikacje, nawigacja, multimedia i bezdotykowa obsługa (dostępna wkrótce).


Parrot ASTEROID Smart wprowadza nowe pojęcie Infotainment (połączenie informacji i rozrywki w jednym miejscu). Tak samo jak tablet lub smartfon, dostosować możesz dostosować Parrot ASTEROID Smart do swoich potrzeb – używając aplikacji systemu Android. Masz dostęp do ulubionych multimediów, a nawigacja poprowadzi Cię bezpośrednio na miejsce.

Wybierz swoje aplikacje

Poprzez sklep ASTEROID Market, możesz pobrać aplikacje najbardziej odpowiadające Ci aplikacje – muzyka na życzenie, wsparcie kierowcy.

MOBILNY DOSTĘP DP INTERNETU

ASTEROID Smart udostępnia Internet w podróży w samochodzie. Poprzez wpięcie modemu GSM, można udostępnić w podróży Internet jak zwykły punkt dostępowy.

SŁUCHAJ SWOJEJ ULUBIONEJ MUZYKI

ASTEROID Smart odtwarza muzykę z pamięci przenośnych (USB, SD) oraz bezpośrednio w telefonu. Możesz słuchać ulubionych stacji internetowych poprzez dostęp z telefonu lub wpiętego modemu GSM.

WYŚWIETLACZ PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA

Pojemnościowy wyświetlacz dotykowy ASTEROID Smart udostępnia technologię MULTITOUCH – obsługuj zestaw tak jak swój telefon.

MULTIMEDIA DLA WSZYSTKICH

ASTEROID Smart może wyświetlać video ze źródeł zewnętrznych – takich jak kamera cofania. Może także wyświetlać filmy na zewnętrznych ekranach – montowanych w zagłówkach.

ZNAJDŹ SWOJĄ DROGĘ

ASTEROID Smart ma wbudowaną antenę GPS. W połączeniu z zainstalowaną aplikacją Nawigacji – doprowadzi Cię najprostszą drogą na miejsce.

PODŁĄCZ DWA TELEFONY KOMÓRKOWE

ASTEROID Smart obsługuje połączenia z dwóch telefonów komórkowych jednocześnie. Oznacza to, że posiadając telefon firmowy i prywatny – możesz odebrać i wykonać każde połączenie wszystko jedno z którego telefonu.

UNIWERSALNY FORMAT

ASTEROID Smart ma wymiary standardowego 2-DINowego urządzenia pokładowego. Umożliwia to jego montaż w każdym samochodzie posiadającym miejsce na 2-DINowe radio.

Wszystkie prawa zastrzeżone, amervox.com, 2024

Polska