PARROT ASTEROID Mini

Aplikacje, muzyka i zestaw bezprzewodowy głośnomówiący w jednym..


Parrot ASTEROID Mini jest głośnomówiący i multimedialnym systemem pasującym do wszystkich pojazdów. Bezproblemowo integruje się z istniejącym systemem audio. Oferuje aplikacje wspierające podróżujących (nawigacja GPS, informacje o ciekawych miejscach, muzyka na żadanie, informacje drogowe, radio internetowe), dostęp do wszystkich źródeł muzycznych i zaawansowanych funkcji głośnomówiących. 3,2" kolorowy wyświetlacz wraz pilotem zdalnego sterowania sprawiają, że jest dyskretny i łatwy w obsłudze.

Parrot ASTEROID Mini to również zestaw głośnomówiący. Obsługuje dwa telefony jednocześnie! Automatycznie synchronizuje całą książkę telefoniczną, inicjowanie połączeń odbywa się przy użyciu zaawansowanego systemu rozpoznawania głosu.

Dlaczego wybrać Parrot ASTEROID Mini

Aplikacje wspierające
Okrywaj i pobieraj aplikacje z ASTEROID Market w tym: nawigację GPS, informacje o aktualnej sytuacji na drodze, ciekawe miejsca, muzyka na żądanie i radia internetowego.

Wyszukiwanie ulubionej muzyki głosem
Wciśnij klawisz, powiedz nazwisko artysty lub nazwę albumu i słuchaj tego na co masz ochotę.

Najszerszy wybór źródeł muzyki
Słuchaj muzyki z iPod, iPhone, iPod, USB, czytnika kart SD, łączności Bluetooth, gniazda minijack, a także z internetowych aplikacji muzycznych.

Najlepszy Bluetooth
Zestaw głośnomówiący automatycznie zsynchronizuje całą książkę telefoniczną, nawiąże połączenia za pomocą zaawansowanej funkcji rozpoznawania mowy, a jednocześnie będzie zarządzać połączeniami z dwóch telefonów.

Połącz się ze światem
Dostęp do internetu za pośrednictwem kompatybilnego smartfona, za pomocą modemu 3G/4G USB lub pośrednictwe WiFi. Wspópracuje ze wszystkimi systemami operacyjnymi (Android, iOS, BlackBerry, Symbian, Bada).

Prosty i innowacyjny design
ASTEROID Mini to zestaw składający się z kolorowego wyświetlacza wraz z pilotem zdalnego sterowania do łatwego zarządzania wszystkimi funkcjami.

Wszystkie prawa zastrzeżone, amervox.com, 2024

Polska