Części zamienne PARROT

MKi9200

MKi9100

MKi9000

Części zamienne pasujące do zestawów MKi9200, MKi9100 oraz MKi9000

Seria MKi (kod: MKIAK)

Pilot do zestawów serii MKi9200, MKi9100 oraz MKi9000. Bez akcesoria montażowych oraz bez baterii. UWAGA – po wymianie pilota, należy go skonfigurować do pracy z zestawem. W tym celu po włożeniu baterii do pilota i po włączeniu zapłonu w samochodzie, należy przycisnąć równocześnie trzy przyciski – CZERWONY, ZIELONY oraz PLAY.

Seria MKi - Pilot

Seria MKi (kod: MKIAK)

Pilot

Seria MKi (kod: MKIAO)

Akcesoria montażowe do pilota zestawu serii MKi. W komplecie znajduje się podstawka do przyklejenia na desce rozdzielczej oraz opaska do zamocowania pilota na kole kierownicy.

Seria MKi - Akcesoria montażowe do pilota

Seria MKi (kod: MKIAO)

Akcesoria montażowe do pilota

Seria MKi (kod: MKIAPK)

Pokrętło pilota zestawu serii MKi.

Seria MKi - Pokrętło pilota

Seria MKi (kod: MKIAPK)

Pokrętło pilota

Seria MKi (kod: MKIAM)

Podwójny mikrofon kierunkowy do zestawów MKi9200, MKI9100 oraz MKi9000. Zaawansowana techno- logia wykorzystywana tylko przez Parrota. Zastosowane 2 mikrofony doskonale eliminują szumy i hałasy z otoczenia.

Seria MKi - Mikrofon

Seria MKi (kod: MKIAM)

Mikrofon

Seria MKi (kod: MKIAWM)

Wiązka multimedialna do zestawu serii MKi9200, MKi9100 i MKi9000. Wiązka powinna być wyprowadzona w okolicy schowka przed pasażerem. Do wiązki poza odtwarzaczami muzyki podłącza się Pendrive w celu aktualizacji oprogramowania zestawu.

Seria MKi - Wiązka multimedialna

Seria MKi (kod: MKIAWM)

Wiązka multimedialna

Seria MKi/MK (kod: MKIAWZ)

Wiązka zasilająca do zestawu serii MKi9200, MKi9100, MKi9000 oraz CK3200. Posiada dwa bezpieczniki na przewodach zasilających. Z jednej strony znajdują się standardowe złącza ISO, z drugiej strony złącze typowe dla zestawów Parrot serii MKi.

Seria MKi - Wiązka zasilająca

Seria MKi/MK (kod: MKIAWZ)

Wiązka zasilająca

Do góry

CK3100

CK3000 Evolution

Części zamienne pasujące do zestawów CK3100 oraz CK3000 Evolution

Seria MINIKIT

MINIKIT+ (kod: MKTAOP)

Opaska elastyczna do zamontowania zestawu MINIKIT+ na osłonie słonecznej. Opaska posiada dwie kieszenie na sprężynę mocującą zestaw głośnomówiący. Posiadając kilka opasek, można w szybki sposób przenosić swój zestaw MINIKIT+ pomiędzy kilkoma samochodami, bez potrzeby przenoszenia opaski.

MINIKIT+ - Opaska na osłonę słoneczną

MINIKIT+ (kod: MKTAOP)

Opaska na osłonę słoneczną

MINIKIT+ (kod: MKTAKB)

Standardowy przewód USB-miniUSB. Z pomocą tego przewodu można naładować baterię zestawu MINIKIT+ - po podłączeniu do ładowarki samochodowej 12V, lub do standardowej ładowarki sieciowej USB. Można także zaktualizować oprogramowanie zestawu z pomoc komputera PC. Instrukcja aktualizacji jest dostępna dla zarejestrowanych użytkowników w naszej strefie dealerskiej.

MINIKIT+ - Przewód USB/miniUSB

MINIKIT+ (kod: MKTAKB)

Przewód USB/miniUSB

MINIKIT (kod: MKTALAD)

Ładowarka samochodowa 12V. Ładowarka posiada uniwersalne gniazdo USB. Posiadając odpowiedni przewód, można ładować dowolny zestaw głośnomówiący serii MINIKIT a także telefon komórkowy.

Seria MINIKIT - Ładowarka samochodowa USB

Seria MINIKIT (kod: MKTALAD)

Ładowarka samochodowa USB

MINIKIT Neo (kod: MKTANEKB)

Standardowy przewód USB-microUSB. Z pomocą tego przewodu można naładować baterię zestawu MINIKIT Neo - po podłączeniu do ładowarki samochodowej 12V, lub do standardowej ładowarki sieciowej USB. Można także zaktualizować oprogramowanie zestawu z pomoc komputera PC. Instrukcja aktualizacji jest dostępna dla zarejestrowanych użytkowników w naszej strefie dealerskiej.

MINIKIT Neo - Przewód USB/microUSB

MINIKIT Neo (kod: MKTANEKB)

Przewód USB/microUSB

Do góry

Zestawy wycofane z produkcji

Wszystkie prawa zastrzeżone, amervox.com, 2024

Polska